Google Maps Go

Google Harita Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 114 MB
  • Version 11.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Google
Google Maps Go uygulamsı ile bir yerden bir yere gitmek artık hiç zor değil.

Orjinal google haritasının daha yumşatılmış hali olarak bizlere sunulan Google Maps Go uygulaması Android mobil cihazlarınıza ücret ödemeden indirebileceğiniz, sizlere yol asistanlığı yapacak kaliteli bir uygulamadır. Uygulamamız, yerinizi, gerçek zamanlı trafik güncellemelerini, yol tarifi ve tren, otobüs ve şehir geçişi bilgilerini sağlamak için hızından ödün vermeksizin sınırlı belleğe ve güvenilmez ağlara sahip cihazlarda sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır. 

Yürürken, aracınız ile seyahat ederken ya da bir adres ararken doğru analizleri ile sizlere fayda sağlayabilecek kaliteli bir mobil harita uygulaması olan Google Maps Go ile yeni yerler keşfedebilirsiniz. 200 üstü bir çok bölgede etkileşim göstermeyi başaran Google Maps Go uygulaması sizlere istediğiniz adrese gitmek için en doğru yolu göstermek için en doğru seçimler ile karşınıza geliyor.

Çeşitli incelemeler ile gideceğiniz mekana bile karar vermeyi başaran Google Maps Go'yu sizde mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz. Google Maps Go teknoloji dünyasında dev bir yere sahip olan Google 'ın ürünü olması bile uygulamamızın kalite derecesini anlamanıza yardımcı olabilecek bir etkendir. Sizde yollarda kaybolmak istemiyorsanız Google Maps Go uygulamasını değerlendirebilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Google Maps Go indir